O Apartmánech HABR

Apartmány v krásné přírodě Jizerských hor jsou náš splněný sen.

Hory jsme měli vždy velmi rádi a často do nich vyráželi na výlety. V zimě na běžky nebo na sjezdovku, v létě na kola a na tůry. Během našich cest po Čechách i po Evropě, jsme poznali hodně krásných míst a snili o tom, že jednou se někde v horách usadíme i my. To se nám nakonec splnilo v roce 2019, kdy jsme se přestěhovali do Nového Města pod Smrkem. Díky našim apartmánům teď můžete být v krásné přírodě Jizerských hor také. Těšíme se na vás!

Hana & Břetislav Klouzkovi

Náš příběh

2017 – Začátek

Po letech plánování a odhodlávání jsme se rozhodli splnit si náš sen. Roku 2017 jsme objevili krásný pozemek s potokem na konci Nového Města pod Smrkem s výhledem na nejvyšší horu Jizerek a bylo rozhodnuto!

2018 – Plán

Naši krásnou dřevostavbu s dvěma aparmány navrhl renomovaný architekt a vysokoškolský pedagog doc. Ing. arch. Zdeněk Rothbauer a my mu za to velmi děkujeme.

2019 – Stavba

Realizace stavby byla pro nás jedno velké dobrodružství. Než jsme se mohli po všech peripetiích konečně nastěhovat do nového domu, bydleli jsme chvíli i v karavanu na zahradě!

2020 – Přijeďte k nám!

Na jaře 2020 je už vše hotovo a my ladíme jen poslední detaily. Naše apartmány jsme oficiálně otevřeli 1. června 2020 a máme radost ze všech milých hostů.

Náš tým

Hana Klouzková
Majitelka, péče o hosty

Hana Klouzková

“Hory a přírodu jsem měla vždy velmi ráda. Teď si můžu užívat krásu Jizerských hor každý den.“

Břetislav Klouzek
Majitel, technická podpora

Břetislav Klouzek

“Apartmány v krásné přírodě Jizerských hor jsou náš splněný sen.”

Alice Klouzková
PR, web, socials

Alice Klouzková

“Krásnou přírodu v okolí našich apartmánů jsem si okamžitě zamilovala.”

Eda
Francouzský buldoček

Eda

„Děti mám rád, ale jiné pejsky moc nemusím, vaše domácí mazlíčky nechte raději doma, haf.“